Atlétika Válogatott Viadal

Jövő hétvégén Győrben az Olimpiai Sportparkban kerül megrendezésre az atlétika öt nemzet U16-os válogatottjának viadala!

A rangos eseményen városunkat a Győri Atlétikai Club két atlétája is képviseli: Pintér-Horváth Mátyás 800 méteren, Horváth Márk pedig súlylökésben vívta ki a szereplés jogát a válogatottban. Az egész éves, illetve az országos bajnokságokon elért teljesítményük alapján minden versenyszámban az ország két legjobb 14-15 éves atlétája húzhatja fel a címerest mezt erre a különleges alkalomra.

Magyarországon kívül Szlovénia, Szlovákia, Horvátország és Csehország legjobb atlétái mérik össze tudásukat. Az eseményre a belépés díjtalan, így minden érdeklődőt, atléta barátot szeretettel várunk, hogy együtt szurkoljunk a magyar csapatnak!

A verseny 2018. 09. 29-én, szombaton 9.00 órakor kezdődik.