Atlétika komplexum

Bemelegítő pálya:

  • 4 sávos, Polytan M borítású, 400 m-es pálya
  • 2 távolugrógödör
  • 1 dobóketrec
  • 1 súlylökő kör

Versenypálya:

  • 8 sávos, rekortán borítású, 400 m-es versenypálya
  • 4 távolugrógödör
  • 1 dobóketrec
  • 2 súlylökő kör
  • Rúdugró hely

Atlétika futófolyosó:

  • 8 sávos, 140 m hosszú futófolyosó
  • Távol- és hármasugrásra alkalmas beltéri homokgödör
  • Rúdugróhely letűzőszekrénnyel (8 m belmagasság)
  • Beltéri súlylökő ketrec

IAAF minosített versenyszerek:

  • 1 garnitúra rúdugró szett
  • 1 garnitúra magasugró szett
  • Időmérő szett
  • Gátak 686 mm–1067 mm magasságig
  • Dobószerek
  • Rajtgépek, kiegészítő szerek és eszközök

Egyéb szolgáltatások:

  • Erősítő terem (alapfelszereltségű súlyemelő-erősítő)
  • 4 db 30 fős öltöző
  • Orvosi szoba, dopping szoba
  • Gyúrószoba
  • Rehabilitációs és rekreációs részleg

Szakosztályvezető: Petrahn Barbara +36 70 9400-038

Vezetőedző: Kiss Dániel +36 20 3327080
Utánpótlás vezető: Bogár Lilla +36 30 582 0545

GYAC Edzések

Közép- és hosszútávfutás   Edző: Szalóki Richárd

Időpont Helyszín
Hétfő 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Kedd 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Szerda 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Csütörtök 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Péntek 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Szombat 9:00-11:00 futófolyosó, pálya

 

Közép- és hosszútávfutás   Edző: Hollósi László

Időpont Helyszín
Hétfő 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Kedd 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Szerda 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Csütörtök 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Péntek 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Szombat 9:00-11:00 futófolyosó, pálya

 

Gerelyhajítás   Edző: Németh Gyöngyi

Időpont Helyszín
Hétfő 15:00-17:00 bemelegítő pálya
Kedd 15:00-17:00 futófolyosó, konditerem
Szerda 15:00-17:00 bemelegítő pálya
Csütörtök 15:00-17:00 futófolyosó
Péntek 15:00-17:00 futófolyosó, konditerem
Szombat vagy vasárnap 10:00-12:00 bemelegítő pálya

 

Súlylökés, diszkoszvetés   Edző: Kiss Dániel

Időpont Helyszín
Hétfő 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó, konditerem
Kedd 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó
Szerda 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó, konditerem
Csütörtök 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó, konditerem
Péntek 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó
     
Kéthetente hétköznap: 7:00-8:30 bemelegítő pálya, futófolyosó

 

Újonc, serdülő csoport   Edző: Bogár Lilla, Bódis Kornél

Időpont Helyszín
Hétfő 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
Kedd 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
Szerda 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
Csütörtök 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
Péntek 17:00-18:30 futófolyosó, pálya

 

Ugró-, sprinter csoport    Edző: Bogár Lilla

Időpont Helyszín
Hétfő 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
Kedd 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
Szerda 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
Csütörtök 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
Péntek 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem

 

U9 és U11 korosztály   Edző: Zajovics Kitti, Soltné Richter Éva

Időpont Helyszín
Hétfő 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Kedd 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Szerda 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Csütörtök 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Péntek 17:00-18:00 futófolyosó, pálya

 

 U13 korosztály    Edző: Sinkó Zsuzsa, Szilágyi József

Időpont Helyszín
Hétfő 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Kedd 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Szerda 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Csütörtök 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Péntek 17:00-18:00 futófolyosó, pálya

Atlétika gyakorlópálya házirend letöltése